Mijn Menu

ZeilersWiki

What's up

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Welkom, Gast
  • 1

Onderwerp: Zeil Games

Zeil Games 21 sept 2009 13:32 #90160

Ben eens aan het rond kijken voor een leerzame Game om de winteravonden straks door te komen, en de tactiek van het regattazeilen aan te scherpen.

Ervaring met Gamen op de PC heb ik totaal niet, de vraag is dus, wat komt er zoal bij kijken en wat is een goed programma.

Ik heb er nu twee gevonden, Stentec, en VSK 5.
Er zijn er denk ik nog wel meer, wie heeft ervaring, voors en tegens :?:
  • ron b
  • Offline
  • Berichten: 2687
  • 28 sept 2006
Navita de Ventis
Dehler Sprinta 70, Mellow Yellow, kiel/midzw. by E.G. van de Stadt

Re: Zeil Games 21 sept 2009 13:42 #90164

Ik heb zelf geen zeilspellen op mn pc maar wel gehad: zie dit topic van alweer even terug. Weet je in elk geval welke je links kunt laten liggen
  • Delphi32
  • Offline
  • Berichten: 9473
  • 29 aug 2006
Dennis (Team Zeilersforum.nl)
Jeanneau SO 32.2 L'avalanche
Heading for the gates of Eden

Re: Zeil Games 21 sept 2009 14:21 #90169

VSK is best aardig voor als je een beetje tactiek wilt oefenen. Nadeel is dat je offline alleen kunt matchracen en niet kunt fleetracen. Online zijn meer dan genoeg fleetraces, alleen loop je dan nog wel eens tegen de nukken van een computer die regels moet gaan interpreteren aan. Zijn helaas nogal wat penalty-hunters. Sailsimulator schijnt wat dat betreft wat fijnere wedstrijden te hebben, maar weer wat minder sterke velden.

Eigenlijk vind ik zelf SailX nog het beste. Super simpele JAVA-applicatie, dus absoluut niet mooi om naar te kijken, maar wel de leukste wedstrijdjes en tactisch het meest realistisch. Mooie grote internationale velden van echte zeilers ook. Dat de deelnemers ook op het water wedstrijden varen merk je absoluut!
  • FMJ
  • Offline
  • Berichten: 2043
  • 11 sept 2009

Re: Zeil Games 21 sept 2009 17:14 #90199

@Dennis, ik dacht al, er moet al iets over dit onderwerp zijn, bedankt voor de link, scheelt weer uitzoek werk.

@FMJ, die sailX ga ik even bekijken, het hoeft van mij ook niet met mooie grafische effecten, het gaat mij meer om het effect van windschiftingen, afdekken en vuile wind, en het effect van een goede of slechte startpositie op het verdere verloop van een race.
Dit soort dingen lijken mij belangrijker dan een mooi plaatje.
  • ron b
  • Offline
  • Berichten: 2687
  • 28 sept 2006
Navita de Ventis
Dehler Sprinta 70, Mellow Yellow, kiel/midzw. by E.G. van de Stadt

Re:Zeil Games 18 dec 2009 14:19 #105465

Ik wacht gewoon op de volgende Virtual VOR. Tjeumig wat was dat een verslavend spelletje zeg

De sparetime-manager was heul blij dat ik eindelijk in Sint Petersburg was......
  • pura vida
  • Offline
  • Berichten: 601
  • 29 okt 2009
de punt mut naar de boei !

if everything seems under control, you\'re just not going fast enough !

www.varendoejesamen.nl

Re:Zeil Games 20 dec 2009 20:19 #105772

Ik vond VS4 leuk.

Ik wacht eigenlijk op een superdeluxe zeilsim om een around the world alone race (a la VG) en toerzeil wereldreis te kunnen simuleren, met allerlei realitische variabelen, met summum ronding Kaap Hoorn.
  • Bindrif
  • Offline
  • Berichten: 1180
  • 01 nov 2007
We cannot direct the wind ... but we can adjust the sails.
  • 1
Moderators: Faran
Pagina gemaakt in: 7.84 seconden